קרן כנען - הלוואות והשקעות עד 200,000 ש"ח

פיינאייד שמחה להציג את קרן כנען - קרן הלוואות לעסקים פרטית המתמחה בהלוואות והשקעות בעסקים קטנים ובינוניים, עד לסכום של 200,000 ₪. ההלוואות בריבית נוחה ותקופת החזר ההלוואה כוללת תקופת גרייס.

במציאות העסקית המשתנה, עולה שאלת המימון בתקופות שונות של מחזורי הפעילות של העסק. לעיתים העסק מתנהל על מי מנוחות אך זקוק למימון נוסף לצורך התרחבות או כניסה לתחום חדש. בזמנים אחרים העסק נקלע לתקופה שבה יש שפל זמני בתזרים המזומנים או חווה קשיים פיננסיים אחרים.

בואו להכיר את קרן כנען – קרן הלוואות פרטית חדשה למימון והשקעות בעסקים המתמחה בעסקים קטנים ובינוניים והזקוקים למימון מותאם אישית וליחס בלתי אמצעי. מומחי קרן כנען של פיינאיד, יבחנו את העסק שלך בכדי למצוא לו פתרון מימון בהלוואה או השקעה המתאימים במיוחד לעסק שלך.

קרן הלוואות לעסקים קטנים - קרן כנען, פועלת במגזר הלוואות חוץ בנקאיות בדומה לקרנות הלוואה בערבות מדינה ואולם בגמישות גדולה יותר בתנאי המימון ובפרט העדר הצורך לפעול בתוך המנגנון הבירוקראטי הציבורי. קרן כנען, הוקמה במטרה לאפשר למומחי פינאייד גמישות גדולה יותר בתחום גיוס כספים לעסק וזאת במסגרת

לאחר פגישה עם מומחי קרן כנען, בה נכיר זה את זה ונקבל נתונים כלליים על הצרכים שלך, נתאים לך פתרון אישי המבוסס על קריטריונים שונים וביניהם תחום הפעילות, מטרת המימון, הסכום ונתונים נוספים המתאים לצרכים המיוחדים שלך. בהמשך נבדוק את הנתונים הפיננסיים שלך ותוך זמן קצר נציג לך את פתרון המימון המיטבי בשבילך.

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישה ללא התחייבות.

מומחי פינאייד מספקים שירותי ניהול כספים לעסקים בצד בניית תקציב שנתי ומגוון שרותי ייעוץ פיננסי נוספים.