גיוס כספים לעסק ומימון

גיוס כספים לעסק וגיוון מקורות המימון - התחום החשוב ביותר לעסקים

חברת פיינאייד - FinAid מסייעת בתהליכי גיוס כספים לעסק מהבנקים ומקרנות ממשלתיות, ציבוריות או פרטיות.

בעזרת קשרי העבודה והניסיון של פיינאייד תוכלו לקבל הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בשיעורי ריבית עדיפים, פריסה ארוכה יותר בהחזרי הלוואות ואף הקלה בדרישות לביטחונות. פינאייד - FinAid מסייעת לעסקים בהתנהלות מול המוסדות הפיננסיים: בנקים, מט"י, קרנות סיוע לעסקים, קרן שמש, קרן תבור, קרנות בערבות המדינה ומקורות נוספים.

חשוב להבהיר, תהליכי גיוס כספים לעסק הנם מורכבים ומותנים בביצוע מקצועי, מוקפד ויסודי הכולל בתוכו שלבים כמו בחינה עסקית, בניית תקציב שנתי לפעילות, הגשת מסמכי הבקשה לקרנות השונות וליווי תהליך אישור ההלוואה ועוד. מומחי פיינאיד - FinAid מנוסים במכלול פעילויות אלו ומספקים שרותי ניהול כספים לעסקים, בניית תקציב שנתי ועוד.

קרן כנען - קרן הלוואות לעסקים פרטית, מבית פיינאייד

במציאות העסקית המשתנה, עולה שאלת המימון בתקופות שונות של מחזורי הפעילות של העסק. בואו להכיר את קרן כנען – קרן הלוואות פרטית חדשה למימון והשקעות בעסקים והמתמחה בעסקים קטנים ובינוניים אשר זקוקים למימון וגיוס כספים לעסק בהתאמה אישית וליחס בלתי אמצעי. מומחי הקרן יבחנו את העסק שלך בכדי למצוא לו פתרון מימון בהלוואה או השקעה המתאימים במיוחד לעסק שלך.

לפרטים נוספים על קרן כנען

קרנות סיוע לעסקים ממשלתיות וציבורית - המיועדות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים:

  • קרן תבור
  • קרנות קורת ישראל
  • הסוכנות היהודית
  • קרן שמש
  • הקרן לסיוע בערבות המדינה
  • הקרן לפיתוח עסקי לעולה
ועוד עשרות קרנות

לטבלת השוואה כללית בין הקרנות המובילות

קרנות פילנתרופיות

יזמים רבים אינם יודעים, כי ניתן לגייס מימון חוץ בנקאי ממספר גופים, שהבולטים שביניהם הן קרנות הסיוע לעסקים. ראוי לציין, כי בשונה ממקורות מימון אחרים, שזיקתם היא עסקית, המטרה של קרנות אלו היא קודם כל לסייע! הסיוע ניתן מתוך מטרות פילנתרופיות של פיתוח פעילות עסקית ויצירת מקומות תעסוקה נוספים.

היתרונות בגיוס הון מקרנות סיוע

מימון חוץ בנקאי טהור. עלויות ההון (הריביות), הן אטרקטיביות יותר במרבית הקרנות. תקופת ההחזר של המימון פרוסה על פני כמה שנים, כאשר ניתן ליהנות מתקופת גרייס (חסד) של מספר חודשים בתחילת תקופת גיוס המימון. ומעל לכל קרנות הסיוע מעמידות על פי רוב בטחונות ראויים לגופים המממנים. בטחונות אלה מאפשרים לבעל העסק נטילת הלוואה, תוך הצגת בטחונות חלופיים מינימאליים. כלומר, זה כמו הלוואה עסקית כנגד חתימת ערב אחד בלבד.